آموزش آپدیت ، آپگرید و فلش DVR های سری T

Home - سری T - آموزش آپدیت ، آپگرید و فلش DVR های سری T

آموزش آپدیت ، آپگرید و فلش DVR های سری T راه اول

اگر دستگاه شما نیاز به آپدیت ، آپگرید یا فلش دارد در ادامه مطلب با ما همراه باشید و به دقت تمام مراحل انجام دهید تا از بروز هر گونه مشکل جلوگیری شود. در صورتی که دستگاه شما به آپدیت یا آپگرید نیاز دارد ابتدا به آدرس http://pddns.ir/asj و به شاخه Upgrad و سپس به زیر شاخه DVR رفته و با توجه به نکات مهمی که در ادامه آموزش ارائه می شود فایل مورد نظر را با توجه به مدل DVR انتخاب نموده و سپس دانلود کنید. فایل را از حالت فشرده خارج نموده و در صفحه اصلی فلش دیسک بدون هیچ گونه پوشه ایی ریخته و به دستگاه متصل کنید.

نکته خیلی مهم:

قبل از دانلود فایل ابتدا وارد منوی اصلی دستگاه شده سپس بر روی تب آخر (مدیریت سیستم) کلیک کنید و ورژن نرم افزاری دستگاه را به خاطر بسپارید. به شکل زیر توجه کنید…

اگر ورژن نرم افزاری دستگاه شما از دو پایین تر است باید و حتما به ورژن 1.5 ارتقا دهید و اگر 2.0 و بالاتر است باید به ورژن سه ارتقاء دهید. با توجه به عکس فوق بعد از اطمینان از اتصال فلش دیسک به دستگاه باید بر روی ارتقاء نرم افزار کلیک کنید.

نکته:

1. فالب بندی فلش دیسک شما باید حتما از نوع FAT باشد.

2. فقط باید فایل آپدیت دستگاهی (با توجه به مدل) که نیاز به آپدیت دارد در فلش دیسک کپی شود.

3. مطلقا از طرق شبکه دستگاه را آپدیت نکنید.

4. در بعض موارد اتصال موس باعث عدم راه اندازی فلش دیسک می شود پس بهتر است موس را از دستگاه جدا کنید.

5. در صورتی که پس از تلاش های مجدد نمی توانید دستگاه را آپدیت کنید با تکنسین شرکت تماس بگیرید

آموزش آپدیت ، آپگرید و فلش DVR های سری T راه دوم

در صورتی که دستگاه شما به فلش نیاز دارد ابتدا به آدرس http://pddns.ir/asj و به شاخه Flash رفته و با توجه به نکات مهمی که در ادامه آموزش ارائه می شود فایل مورد نظر را با توجه به مدل DVR انتخاب نموده و سپس دانلود کنید. فایل را از حالت فشرده خارج نموده و در صفحه اصلی فلش دیسک بدون هیچ گونه پوشه ایی ریخته و به دستگاه متصل کنید.

تمامی نکات و موارد این روش با راه اول یکی است و فقط تنها تفاوت این است که بعد از اتصال فلش دیسک دستگاه را خاموش و روشن نموده بعد از چند ثانیه در صفحه بوتلودر دستگاه نوار پردازش مطابق شکل فوق ایجاد شده و بعد از گذشت چند دقیقه دستگاه به صورت خودکار ریست شده و فلش دیسک را از دستگاه جدا می نمایید و به منوی دستگاه مراجعه و از موفقیت بودن مراحل ارتقاء اطمینان حاصل می نمایید.

با تشکر

امیر امرایی

اشتراک:

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
Notify of

مطالب محبوب

اخبار مهم روز

دسته های محصولات