آموزش آپدیت ، آپگرید و فلش DVR و NVR های سری I

Home - سری I - آموزش آپدیت ، آپگرید و فلش DVR و NVR های سری I

اگر دستگاه شما نیاز به آپدیت ، آپگرید یا فلش دارد در ادامه مطلب با ما همراه باشید و به دقت تمام مراحل انجام دهید تا از بروز هر گونه مشکل جلوگیری شود.

راه اول:

در صورتی که دستگاه شما به آپدیت یا آپگرید نیاز دارد ابتدا به آدرس http://pddns.ir/asj و به شاخه Upgrad و سپس به زیر شاخه DVR رفته و با توجه به نکات مهمی که در ادامه آموزش ارائه می شود فایل مورد نظر را با توجه به مدل DVR انتخاب نموده و سپس دانلود کنید. فایل را از حالت فشرده خارج نموده و در صفحه اصلی فلش دیسک بدون هیچ گونه پوشه ایی ریخته و به دستگاه متصل کنید.

سپس به منوی اصلی رفته و بر روی ابزار سیستم (System Tools) کلبک و بعد بروی تعمیر و نگهداری سیستم (System Maintenance) کلیک و سپس بر روی دکمه شروع (Start) کلیک می کنیم و منتظر اتمام عملیات می مانیم و بعد از گذشت چند دقیقه با پیغام راه اندازی مجدد سیستم مواجه می شویم که دکمه تایید را می زنیم تا سیستم راه اندازی مجدد شود. بدین ترتین عملیات آپدیت با موئفقیت انجام می شود. به شکل های زیر توجه نمایید…

نکته:

1. قالب بندی فلش دیسک شما باید حتما از نوع FAT باشد.

2. فقط باید فایل آپدیت دستگاهی (با توجه به مدل) که نیاز به آپدیت دارد در فلش دیسک کپی شود.

3. مطلقا از طرق شبکه دستگاه را آپدیت نکنید.

4. در بعض موارد اتصال موس باعث عدم راه اندازی فلش دیسک می شود پس بهتر است موس را از دستگاه جدا کنید.

5. در هنگام عملیات آپدیت مراقب باشید سیستم به هیچ دلیلی خاموش یا ریست نشود.

6. در صورتی که پس از تلاش های مجدد نمی توانید دستگاه را آپدیت کنید با تکنسین شرکت تماس بگیرید.

اگر در حین عملیات به روز رسانی دستگاه ریست با خاموش شد و باعث شد هنگام بالا آمدن در صفحه لوگوی اس ویژن بماند ، ابتدا اسم فایل آپدیت را به (help.rom) تغییر دهید سپس دستگاه را خاموش و مجددا روشن نمایید پس از گذشت چند دقیقه دستگاه ریست می شود و آپدیت شده بالا می آید.

راه دوم:

در صورتی که دستگاه شما به فلش نیاز دارد ابتدا به آدرس http://pddns.ir/asj و به شاخه Flash رفته و با توجه به نکات مهمی که در ادامه آموزش ارائه می شود فایل مورد نظر را با توجه به مدل DVR انتخاب نموده و سپس دانلود کنید. فایل را از حالت فشرده خارج نموده و در صفحه اصلی فلش دیسک بدون هیچ گونه پوشه ایی ریخته و به دستگاه متصل کنید.

تمامی نکات و موارد این روش با راه اول یکی است و فقط تنها تفاوت این است که بعد از اتصال فلش دیسک دستگاه را خاموش و روشن نموده و بعد از گذشت چند دقیقه دستگاه به صورت خودکار ریست شده و فلش دیسک را از دستگاه جدا می نمایید و به منوی دستگاه مراجعه و از موفقیت بودن مراحل ارتقاء اطمینان حاصل می نمایید.

با تشکر

امیر امرایی

اشتراک:

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
Notify of

مطالب محبوب

اخبار مهم روز

دسته های محصولات