حداکثر مسافتی که یک کابل کواکس RG59 دارد چقدر است ؟

Home - خانه - حداکثر مسافتی که یک کابل کواکس RG59 دارد چقدر است ؟

کابل کواکس چیست؟کثراوقات زمانی که این سوال پرسیده می شود تصور غالب این است که حداکثر مسافتی که یک کابل کواکس RG59 می تواند برای دوربین مورد نظر کشیده شود چقدر است؟ اگر چه تنوع کابلهای قابل استفاده برای دوربینهای مداربسته و مدلهای دیگری از دوربینها که گاهاً “مداربسته” قلمداد می شوند فراتر اینهاست ولی هنوز زمان طرح این سوال همان دوربین آنالوگ و کابل مورد استفاده سنتی برداشت می شود. این راهنما به شما کمک می کند تا به رایج ترین سوالات مربوط به انواع کابلهایی که می تواند سیستم های سخت افزاری مدار بسته را به هم مرتبط کند پاسخ دهید.

کابل RG59 با فاصله رایج ترین نوع کابل مورد استفاده در نصب دوربینهای مداربسته است. با این حال ، تنها انتخاب نیست. کابل ضخیم تر RG6 هم غالبا برای انتقال سیگنالهای ویدیویی دوربین مداربسته استفاده می شود وسیگنال را چند ده متر بیشتر از RG59 حمل می کند. لازم است بدانیم که طراحی تمام کابلهای RG59 یکسان نیست.

نصابان توجه داشته باشند که می بایست از کابل RG59 با مغز رسانای 100% مسی و حفاظ بافته شده حداقل 95% مسی استفاده کنند. کابلی که برای نصب تلویزیون ها استفاده می شود نباید برای نصب دوربین ها بکارگرفته شود.

اشتراک:

مطالب محبوب

اخبار مهم روز

دسته های محصولات