شیراز ، خیابان صورتگر
شنبه تا پنجشنبه: 8:00 صبح الی 14:00

تکنولوژی Starlight چیست و چگونه کار می کند؟

خانه - جدیدترین خبر ها - تکنولوژی Starlight چیست و چگونه کار می کند؟

تکنولوژی Starlight چیست و چگونه کار می کند؟

دوربین های Starlight چیست و چگونه کار می کنند

در فناوری  Starlightسنسورهای ویژه ای طراحی شده اند که می توانند کیفیت کلی دید در شب را در شرایط نور کم بهبود بخشند. میزان نور در یک منطقه معین با واحد لوکس اندازه گیری می شود.به طور معمول ، هنگامی که نورپردازی در یک منطقه زیر بیست لوکس است ، چشم انسان در شناسایی جزئیات مشکل دارد.

دوربینی که از فناوری Starlight  استفاده می کند قادر به ارائه تصاویر شفاف و با وضوح بالا در حتی محیط هایی با صفر لوکس است. منظوراین است که این دوربین ها حتی در تاریکی مطلق قادر به ضبط جزئیات تصویری شفاف هستند.

شما می توانید دوربین مداربسته با تکنولوژی Starlight را به صورت دستی از دید سیاه و سفید به دید در شب رنگی تغییر دهید. دوربین Starlight  به دلیل استفاده از نور طبیعی موجود بدون نیاز به روشن بودن چراغ IR نیز می تواندنسبت به رقبا بهترین باشد.

ویژگی ها و قابلیت هایی که دوربین های Starlight

  • راهکار امنیتی مقرون به صرفه
  • دوربین های Starlight تصاویر واضح تری تولید می کنند فناوری CCTV Starlight از حسگر بسیار حساس و لنز خاصی برای تولید دید در شب با کیفیت بالا در شرایط نورکم استفاده می کند و حتی می تواند وضوح تصویر 1080Pرا ارائه دهد.
  • اکثر دوربین های امنیتی قادر به شناسایی دقیق جزئیات مهم مانند چهره یا شماره پلاک در محیط هایی با نور کم نیستند که می تواند برای جلوگیری از جرم مهم باشد.
  • در سطح فنی ،دوربین های Starlight از سنسور تصویر2 مگاپیکسلی CMOS پشتیبانی می کند که می تواند تصاویر را تمام رنگی با کیفیت 1080P ضبط کند.
  • برخی از این دوربین ها با قابلیت های خاصی طراحی شده اند که می تواند بیشترین اثربخشی این محصولات امنیتی را مواردی از قبیل ویژگی های هوشمندی مانند تشخیص فیلم، آنالیز هوشمند ، تشخیص دستکاری ، فن آوری نقشه گرما ، شمارش افراد ، تشخیص نفوذ ، و حتی تشخیص  سه گانه نام برد.
  • دوربین های Starlight فاصله های دور بهتر می بینند.
  • دوربین های IR به منظور تولید تصاویر در محیط نورکم، بستگی به بازتاب نور IR  دوربین دارند ، اما به دلیل اینکه نور IR  آنها محدود هست. دوربین Starlight از تعدادی منبع نور طبیعی برای تولید تصاویر شفاف و دقیق استفاده می کند.

اشتراک:

ارسال دیدگاه